Shazam

Shazam Android için

Hangi parçanın çaldığını anında öğrenin

Radyoda, televizyonda ya da bir partide beğendiğiniz bir şarkı duydunuz ama ne aradığını bilmiyor musunuz? Shazam'ı Android'inize kurun ve öğrenebilirsiniz.

Tam açıklamayı görüntüle

AVANTAJLAR

  • Müzik büyük veritabanı
  • Spotify, Rdio ve Google Play'deki parçalara bağlantılar
  • Kullanımı son derece basit
  • Aranan şarkıların geçmişini tutar
  • İyi entegre edilmiş sosyal yönü

DEZAVANTAJLAR

  • Her şarkıyı tanımıyor

Mükemmel
9

Radyoda, televizyonda ya da bir partide beğendiğiniz bir şarkı duydunuz ama ne aradığını bilmiyor musunuz? Shazam'ı Android'inize kurun ve öğrenebilirsiniz.

Bu adı adlandırın

Hoşunuza giden bir melodi duyduğunuzda, telefonunuzun mikrofonunu hoparlöre tutup 'Şimdi Etiketle' simgesine basmanız yeterlidir. Kısa bir süre sonra, şarkının detayları, şarkıcının adı ve üzerinde görünen albüm de dahil olmak üzere Shazam arayüzünde detaylar görünecektir.

Shazam, şarkıyı dinleyebileceğiniz ve parçayı satın alabileceğiniz Spotify , Rdio ve Google Play Store'da şarkı çalma seçeneği sunar. 'Etiketlerim' seçeneğini kullanarak aradığınız tüm şarkıların geçmişini görebilirsiniz.

Shazam şimdi Spotify entegrasyonuna sahiptir, böylece Shazam çalma listelerinde tam şarkıları dinleyebilirsiniz. Spotify hesabınızı bağlarsanız, Spotify'da otomatik olarak bir 'My Shazam tracks' çalma listesi alırsınız, böylece Shazam'la yaptığınız şarkıların kaydını kolayca kullanabilirsiniz.

Ayrıca şarkı sözleri ve ilgili videolar gibi her şarkı hakkında daha ayrıntılı bilgi sağlar.

Kolay dinleme

Fakat Shazam bu müzik hakkında ne kadar çok şey biliyor? Shazam, telefonun mikrofonu aracılığıyla şarkıyı duyar ve büyük bir çevrimiçi müzik veritabanında kaydedilen seslerle karşılaştırmak için mobil internet bağlantınızı kullanır. Eğer bir eşleşme bulursa, Shazam size derhal bilgi verir ve isterseniz arkadaşınıza e-posta ile gönderme olanağı sunar. Shazam, Dünya'daki her şarkıyı tanıyamazken, en çok test ettiğimiz şeyi elde etmeyi başardı.

Shazam'ın Android sürümündeki arayüzün kullanımı oldukça basittir ve bir şarkıyı aramak sadece birkaç saniye sürer.

Müzik kütüphanenizi genişletmenin harika bir yolu

Shazam, bir partide duyduğunuz bir şarkıyı tahmin etmeye (ve hatırlamaya!) Çalışmak için bu yaşlanma ikilemine bir çözüm sağlar. Kullanımı kolay arayüzü, müzik hayranları için bir zorunluluktur.

En son güncellemede, Shazamed'in, örneğin yeni parçalar ve özel videolar gibi sanatçıların daha fazlasını görmeyi kolaylaştırmak için tasarlanan App feed'inde bazı tasarım geliştirmeleri yapıldı. Haber akışına yapılan bu güncelleme ayrıca arkadaşlarınızın etkinliklerini daha kolay görebilmenizi ve nelerin peşinde olduklarını öğrenmenizi sağlar.

Değişiklikler

  • En son güncellemede, Shazamed'in, örneğin yeni parçalar ve özel videolar gibi sanatçıların daha fazlasını görmeyi kolaylaştırmak için tasarlanan App feed'inde bazı tasarım geliştirmeleri yapıldı. Haber akışına yapılan bu güncelleme ayrıca arkadaşlarınızın etkinliklerini daha kolay görebilmenizi ve nelerin peşinde olduklarını öğrenmenizi sağlar.

android için Ses en fazla indirilenler

Shazam

İndir

Shazam 9.23.0-190311

Shazam hakkında kullanıcı değerlendirmeleri

Sponsorlu×